legjobbiskola.hu oldalról
A weboldalt azon szülők számára hoztuk létre, akiknek a gyermekük most fog iskolába menni, iskolába jár már a gyermek és kíváncsi az eredményekre és az iskolai lehetőségekre.
Azok számára is érdekes lehet, akik iskolát váltanak és új iskolát keresnek különböző okokból.

Az oldal adatainak forrása az Oktatási Hivatal és csatlakozott Iskolák, Intézmények.
Gondos feldolgozás ellenére előfordulhatnak pontatlanságok, ezért minden eseteben a pontos információk miatt keresd meg a kiválasztott iskolát és érdeklődj a részletekről.

A megjelenített információk jellemzően nem elegendőek az iskola kiválasztásához, hiszen minden gyeremeknek és szüleinek lehetnek egyéni preferenciái. Javasoljuk, hogy személyesen keressétek fel az iskolákat a meghirdetett alkalmakon, kérdezzétek meg a bennetek felmerült kérdéseket.

Kapcsolat intézmények és iskolák számára
A Oktatási Hivatal által közzétett adatokon kívűl lehetőség van megjeleníteni térítésmentesen az helyi sajátosságokat, érdekességeket. Az iskolai élet jellemzőit, speciális képzéseit, sport lehetőségeit, különböző díjait. Mindehhez munkatársunk segítséget nyújt, célirányzott kérdőív formájában.

Célzott hirdetési felület
A weboldal célközönségéből adódóan lehetőség van olyan hirdetések megjenésére, ami speciálisan az iskolát kereső, választó felnőttek számára szól.
Lehetőség van célzott hirdetés megjelenítésére oktatással, oktatási tevékénységet kiegészítő feladattal foglalkozó szervezetek részére is.
Megjelenési lehetőség lehet általános tematikájú, illetve körzet vagy iskola típus alapján célzott.

Szakmai partnerek és támogatók:

doksi.hu - Oktatási portál és tudástár     clarity.hu - Klasszikus értékek. Innovatív megoldások.     Varázspont

Szülők és diákok számára
Mindent megteszünk, hogy a legtöbb információt eljuttassuk számotokra. Fő missziónk, hogy a barátoktól, szomszédtól származó egyéni tapasztalatok mellett hiteles információk jussanak el hozzátok közvetlenül a iskoláktól.
Egyéni iskolakeresési kérdésekben, tanácsadással sajnos nem tudunk foglalkozni, megértéseteket kérjük.

Felhasználási és adatvédelmi szabályzat
Az elemzések regisztráció nélkül tekinthetők meg, személyes adatok nem kérünk és nem tárolunk.
Tovább felhasználási feltételek:
A weboldal tartalmi elemeinek felhasználása csak összefoglaló formájában lehetséges, teljes terjedelmű másolása nem.
Mindeninden esetben szükséges a forrásoldal megadása, mivel a tartalom évente frissül.