Tudás-Fészek Egyesület

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Tudás-Fészek Egyesület rendelkezésre álló információit!

Legyen játék a tanulás! Hiszen tartós és alapos tudásra szert tenni élményeken át a legkönnyebb. Egyesületünk – mely a Tudás-Fészek nevet vette 2014 májusban fel – fő célja, hogy olyan helyszíneket támogasson, melyekben természetes az élményalapú pedagógia. Szeretnénk, ha utódaink a saját ütemükben fejlődhetnének, boldog és játékos gyermekkoruk lenne, megmaradna lelkesedésük az új ismeretek elsajátítása iránt, s előítéletektől mentes, elfogadó felnőttekké válnának. Ez az igény hívta életre a Fióka Tanulócsoportot, mely egyrészt kísérlet arra, hogy képesek vagyunk-e elvárásainkat megvalósítani, másrészt egy mag, melyből térségünkben egy új iskolatípus nőhet ki. Hisszük, hogy Érd és kistérsége 100 ezer lakosa közül sokaknak van igénye egy civil kezdeményezésű, alternatív pedagógiai módszereket alkalmazó demokratikus alapokon működő iskolára, s ez a kezdeményezés ennek előfutára kíván lenni.
Fióka Tanulócsoport

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon - nincs információnk, add meg!
18205530-1-13

Fióka Tanulócsoport
Ajánlott életkor:
Tudás-Fészek Egyesület városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.