Budapest School - B38

Budapest School - B38

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Budapest School - B38 rendelkezésre álló információit!

Legfontosabb célunk egy összetartó, nyitott szellemű, együttműködő (szülői-) és gyermek-közösség létrehozása, ahol a gyerek-tanár létszám lehetővé teszi a valódi kapcsolódást. A tanáraink számára fontos, hogy táplálják a gyerekek természetes felfedező kedvét, támogassák az egyéni fejlődést, elfogadó környezetet teremtsenek. Sokat barangolunk majd a városban, mini-projekteket végzünk, mindennapjaink része az angol nyelv. Hiszünk abban, hogy az inspiráló és az együttműködésre építő, örömteli tevékenységek, a sok mozgás és a szabad játék segítik gyermekeinket abban, hogy ki-ki saját érdeklődésének és tempójának megfelelően fedezhesse fel a világot.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ajánlott életkor: 3,4,5,6
Budapest School - B38 városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.