Mars-Program

Mars-Program

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Mars-Program rendelkezésre álló információit!

Válts nézőpontot - Ugyanaz az út ugyanoda vezet! Válts nézőpontot, hogy megtaláld, amit kerestél!
Ha szeretnéd a konfliktusaidat könnyedébben kezelni, akkor itt a lehetőség, a döntés a Tiéd.
Várunk szeretettel egyénileg vagy csoportban a tréningjeinken.

A mi Mars-programunk egy olyan magántanulói csoport létrehozását jelentette, amelyben gyermekeink közösségben, szervezett formában, gondosan megtervezett és egyénre szabott pedagógiai program alapján fejlődhetnek. Legfontosabb céljaink a nyugodt, kiegyensúlyozott minőségi munka érdekében a diák-szülő-tanító hármas hatékony együttműködésének kialakítása, aminek alapja az empátiás odafordulás, az őszinteség, a kölcsönös tolerancia, a problémák feltárása és megoldása.

Alapvető számunkra a jó hangulat, az egyéni bánásmód, az együttműködésre, ugyanakkor önállóságra, önismeretre nevelés.

A különböző kompetenciák fejlesztésére, tanulási módszerek megtanítására, az élethosszig tartó tanulás igényének kialakítására, a kíváncsiság, a természetes rácsodálkozás képességének megőrzésére helyezzük a hangsúlyt.

Mi, tanárok is egy fejlődőképes, tanulni vágyó csapat vagyunk. Innovatív műhely, ahol a pozitív látásmód, az előre gondolkodás, a szakszerűség és a csapatmunka, a türelem, a kivárás, a gyerekek tisztelete, a másik megértése, megismerése, a szereplők közötti kapcsolatok mélyítéseaz alapelvek. Ha probléma van, dolgozunk, gondolkozunk rajta, kérdezünk, olvasunk és megoldjuk, ha nem sikerül elsőre, akkor más megoldást keresünk. Hetente tucatnyi új ötletet, tervet eszelünk ki, tesztelünk, megtartjuk, vagy elvetjük, újra próbáljukk stb. Ennek soha nincsen vége, egy közösség nem lehet teljesen kész.

Tudjuk, merre tartunk, és merre bizonyosan nem – ezek mentén haladunk, építkezünk, formálódunk. Lényegében személyes konfliktusok nélkül, emberi gyengeségeinket, frusztrációinkat és nehézségeinket félretéve, úgy rendeljük magunkat alá a közös céloknak és a teamnek, hogy mindeközben ez az együttműködés legmagasabb szintjén van, következésképp örömöt, erőt, és rengeteg tanulnivalót ad.
Mars Magántanuló csoport
Mars Moovie

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon
ReSuli Alapítvány – a megújuló oktatásért

16200223-10070004

Mars Magántanuló csoport
Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10

Mars Moovie
#óvoda
Ajánlott életkor: 3,4,5,6
Jó név, benne van a mozgás, a lendület, a fejlődés, az állandó megújulásra való igény.
Mars-Program városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.