Re-Crea Tanodák

Re-Crea Tanodák

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Re-Crea Tanodák rendelkezésre álló információit!

A Re-Crea Tanodák az iskolák újragondolásai és alternatívái is egyben. Nem valamiféle oktatási reform eredményei, hanem fundamentálisan, a gyökereikben, a céljaikban, a módszereikben, az értékrendjükben, a szellemiségükben, a felépítésükben, a szemléletükben, az értékelési rendszerükben, a létszámukban, a finanszírozásukban és minden lényeges egyéb ponton is mást és máshogyan képviselnek, mint az iskolák. Ha rászánod magad arra, hogy átböngészd ezt a honlapot, meg fogod érteni, hogy ezekben a tanodákban valami új születik, valami fontos és szép, ami arra fog késztetni, hogy alapjaiban átértékeld mindazt, amit eddig tudtál, vagy hittél akár szülőként, akár diákként az oktatásról, tanulásról, vagy iskoláról. Érezd jól magad nálunk, mélyedj el bátran a felkínált ismeretekben, és ha kérdésed volna (és lesz, nem is egy), akkor tedd fel nyugodtan! Ha pedig véleményed van (és biztos, hogy van), oszd meg velünk bátran! És ha csak olvasgatni vágysz, akkor reméljük, hogy nem fogod unalmasnak találni a honlapunkat, és jó olvasgatást kívánunk!

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal - nincs információnk, add meg!    Email cím    Telefon

Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10
Re-Crea Tanodák városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.