SmartSchool

SmartSchool

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a SmartSchool rendelkezésre álló információit!

A SmartSchool szülők és pedagógusok együttműködő kezdeményezése. Célunk, hogy olyan kis csoportos nevelési környezetet biztosítsunk, melyben a tanulás felszabadult, kíváncsi és alkotó folyamat marad és nem válik egy intézményrendszer által bekorlátozott “utálom” dologgá.

Olyan rendszert szeretnénk működtetni és terjeszteni, melynek fókuszában a kíváncsiság, a kreatív gondolkodás és problémamegoldás, a hatékony információszerzés és felhasználás, az együttműködés és csoportmunka, a rugalmas viselkedés, az egyénre szabott fejlődés lehetősége áll – miközben minden résztvevő jól érzi magát a bőrében.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10

SmartSchool városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.