Hirdess nálunk : Média ajánlat

legjobbiskola
Média ajánlat
Óvodai, általános- és középiskolai korú gyermekek és szüleik számára oktatási és fejlesztési információkat nyújtó hiánypótló portál aktuális információkkal és több éves visszatekintéssel.
Óvodák
Általános iskolák
Középiskolák
Fejlesztő szervezetek
Tanulócsoportok
Mikor válassz minket?
Iskola- és óvodaválasztási időszakban a kereső vagy váltó szülők megkeresésekor.
Szakemberhiány esetén állásajánlatok meghirdetésekor.
Ha nem oktatási témában, de óvodás és iskolás korú gyermekek szüleit szeretnéd elérni.
Iskolán kívüli fejlesztési programok hirdetésekor.
Különleges eseményeknél: például országos díjak elnyerésekor vagy rendezvények szervezésekor.
Részletes információk
legjobbiskola