A tegnapi nap folyamán megjelentek az Oktatási Hivatal Közoktatási Információs Irodájának honlapján a 2016. évi Országos Kompetenciamérés eredményei!

Néhány napra szükség van, míg feldolgozzuk az adatokat, addig is az eredményeket az alábbi címen éritek el:

https://www.kir.hu/okmfit/Default.aspx

Itt keressétek a “Országos kompetenciamérés telephelyi jelentés (6., 8., 10. évfolyam), a NETFIT mérés telephelyi jelentései” részt, majd ez után az iskola OM azonosítójának vagy nevének beírásával meg tudjátok nyitni a legfrissebb jelentést.

Ha megtaláltátok az iskolátok eredményét, akkor nézzétek meg, hogy meg tudnátok-e oldani a kompetenciamérés feladatait:

Kompetenciamérés 2015/2016

Sok levél érkezett az iskolaértékelési és választási szempontokkal kapcsolatban. A legjobbiskola.hu oldalnak az egyetlen célja, hogy a kompetenciamérés eredményeit tegye elérhetővé összegyűjtött formában modern informatikai eszközök segítségével. Minden listánk csak ezeket az információkat használja fel, így teljes képet nem tud adni az iskolákról, nem is ajánljuk, hogy a döntés csak ez alapján szülessen meg!

 

Reklámok