Részletes információk

Milyen információkat tudok megadni?
Hogyan tudom az intézmény oldalát, eredményeit és összehasonlításokat hivatkozni saját weboldalon, Facebook posztban?
Beiratkozással, intézményi élettel kapcsolatos információ közzététele.
Hirdetési konstrukciók beiratkozásról, álláshirdetésről és különleges eseményekről.
Milyen információkat tudok megadni a szervezetről?
Hogyan tudom a szervezet oldalát, a programokat hivatkozni saját weboldalon, Facebook posztban?
Tanfolyamokkal, foglalkozásokkal, akciókkal és eseményekkel kapcsolatos információ közzététele.
Hirdetési konstrukciók foglalkozásokról, álláshirdetésről és különleges eseményekről.
Miért érdemes a munkánkat támogatni.
Mit tudunk nyújtani az alkalmi vagy állandó partnerség esetén.
Kiket, milyen célcsoportot tudunk elérni.
Marketingakciók, szociálisan érzékeny témák támogatása.
Hogy tudok keresni, milyen óvodákat, iskolákat, fejlesztőket, tanulócsoportokat találok meg.
Gyermekemnek hogyan segít az iskolakeresésben, mit tudtok mondani az iskolákról, óvodákról.
Milyen információk találhatók meg, hogyan tudom használni az oldalt.
Hogyan kezdődött, miért vagyunk ilyen lelkesek, hová tartunk.
Legjobbiskola logo, TOP rangsorok emblémái. Letölthető és felhasználható hivatkozáskor.