A mi történetünk

Hús-vér szülők vagyunk mindennapi gondokkal.

Reggel ki vigye a gyerekeket az iskolába, kinek esik útba? Délután ki tud értük menni és ki mikor viszi el edzésre, különórákra?
Örülünk, ha megdícsérik őket az óvodában, iskolában. Szeretnénk, ha minél boldogabb gyermekkoruk lenne.
Lelkesek és határozottak vagyunk. Látjuk, hogy körülöttünk is mennyi küzdelemmel járnak sokszor a mindennapok.

Örülünk, ha a gyermekeinket jó kezek között tudhatjuk.

Csapatunk

Ádám

Alapító
Üzleti intelligencia, marketing

Egy lány és egy fiú édesapja
Viki

Adatvizualizáció és adatelemzés

Két gyermekkel, elhivatott édesanya, egy igazi anyatigris, az adatbázisok szakértője
Endre

Fejlesztés és scriptelés

Egy fiú gyermekkel próbálja tartani a frontot két leány és egy édesanya mellett
Dia

Adatvizualizáció és marketing

Ha a csapat elemelkedik a realitások talajáról, akkor benne bízhatunk, hogy visszaterel minket.
Tündi

Adatelemzés és lektorálás

A legmagabiztosabb csapattag, ha önbizalomra van szükség, akkor hozzá fordulunk.