Összehasonlítás - Irányítószám alapján
Iskolák összehasonlítása
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda Kossuth Lajos Utcai Telephelye összehasonlítása az iskola adatai alapján.
Rangsorok, eredmények, térkép és legfontosabb adatok.

Mutasd meg a többieknek az iskola összehasonlítását! Kattints a lenti ikonokra és küldd tovább ismerőseidnek

Térképes összehasonlítás
A grafikonos összehasonlítást és a linkeket az iskolák részletes adataihoz a térkép után találod.

Grafikonos összehasonlítás
Az összehasonlítások képzési formánként vannak megjelenítve. Így például a gimnáziumi és az általános iskolai képzések külön grafikonon szerepelnek.
Az összehasonlítások a legjobbiskola index alapján történnek, ami tartalmazza a kompetencia méréseket és érettségi eredményeket több évre visszamenőleg!

A részletes iskolai adatokat és eredményeket a grafikonok után az iskolák felsorolásánál a nevükre kattintva találod!

Általános iskola összehasonlítások
Az adatok forrása a Oktatási Hivatal.

Összehasonlított iskolák
Összehasonlításban szereplő iskolák. Nevükre kattintva elérhető az iskolák részletes adatlapja.

5540 Szarvas, Szabadság utca 6-8.

5540 Szarvas, Kossuth Lajos utca 7

5540 Szarvas, Szabadság utca 29.

5540 Szarvas, Fő tér 3.