Összehasonlítás - Város többi iskolájával
Iskolák összehasonlítása
Szolnoki Szolgáltatási SZC Sipos Orbán Szakképző Iskolája és Kollégiuma összehasonlítása az iskola adatai alapján.
Rangsorok, eredmények, térkép és legfontosabb adatok.

Mutasd meg a többieknek az iskola összehasonlítását! Kattints a lenti ikonokra és küldd tovább ismerőseidnek

Térképes összehasonlítás
A grafikonos összehasonlítást és a linkeket az iskolák részletes adataihoz a térkép után találod.

Grafikonos összehasonlítás
Az összehasonlítások képzési formánként vannak megjelenítve. Így például a gimnáziumi és az általános iskolai képzések külön grafikonon szerepelnek.
Az összehasonlítások a legjobbiskola index alapján történnek, ami tartalmazza a kompetencia méréseket és érettségi eredményeket több évre visszamenőleg!

A részletes iskolai adatokat és eredményeket a grafikonok után az iskolák felsorolásánál a nevükre kattintva találod!

Szakiskola összehasonlítások
Szakközépiskola összehasonlítások
Az adatok forrása a Oktatási Hivatal.

Összehasonlított iskolák
Összehasonlításban szereplő iskolák. Nevükre kattintva elérhető az iskolák részletes adatlapja.

5000 Szolnok, Gyermekváros út 1

5000 Szolnok, Baross utca 43