Összehasonlítás - Város többi iskolájával
Iskolák összehasonlítása
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája összehasonlítása az iskola adatai alapján.
Rangsorok, eredmények, térkép és legfontosabb adatok.

Mutasd meg a többieknek az iskola összehasonlítását! Kattints a lenti ikonokra és küldd tovább ismerőseidnek

Térképes összehasonlítás
A grafikonos összehasonlítást és a linkeket az iskolák részletes adataihoz a térkép után találod.

Grafikonos összehasonlítás
Az összehasonlítások képzési formánként vannak megjelenítve. Így például a gimnáziumi és az általános iskolai képzések külön grafikonon szerepelnek.
Az összehasonlítások a legjobbiskola index alapján történnek, ami tartalmazza a kompetencia méréseket és érettségi eredményeket több évre visszamenőleg!

A részletes iskolai adatokat és eredményeket a grafikonok után az iskolák felsorolásánál a nevükre kattintva találod!

Szakgimnázium összehasonlítások
Szakközépiskola összehasonlítások
Az adatok forrása a Oktatási Hivatal.

Összehasonlított iskolák
Összehasonlításban szereplő iskolák. Nevükre kattintva elérhető az iskolák részletes adatlapja.

5000 Szolnok, Baross utca 43

5000 Szolnok, Tiszaparti sétány 2-3

5000 Szolnok, Baross utca 37

5000 Szolnok, Károly Róbert utca 2

5000 Szolnok, Bán utca 9

5000 Szolnok, Petőfi utca 1

5000 Szolnok, Áchim András utca 12-14

5000 Szolnok, Áchim András utca 12-14.

5000 Szolnok, Mátyás király út 20.

5000 Szolnok, Baross utca 43

5000 Szolnok, Károly Róbert utca 2