15% iskolakezdési kedvezmény a KiwiCo kreatív dobozaiból

2020.09.06.

Dobjátok fel az iskolakezdést egy kreatív készlettel, most 15% kedvezménnyel a "LABORDAY" kód használatával! A KiwiCo minden korosztály számára nyújt izgalmas feladatokat, bátran válogassatok belőle 0-104 éves korig. Bátran tudjuk ajánlani a kreatív csomagot, a legjobbiskola.hu csapata már a gyakorlatban is kipróbálta és a gyerekek nagyon élvezték!

A KiwiCo kreatív dobozairól már írtunk korábban, a részletes bemutatkozást itt tudjátok megnézni!

Kiwi Crate 5-8 éveseknek

Mostani bemutatónkban a friss elsős, nagy ovisoknak és alsós iskolásoknak szóló kreatív dobozokhoz hoztunk egy kis bemutatkozó videót!

Ne feledjétek, hogy 2020. szeptember 9-ig még 15% kedvezménnyel tudtok rendelni a KiwiCo oldalán a "LABORDAY" kód használatával!

Ne maradj le friss a friss információkról és akciókról!
Regisztrálj hírleveles felhasználóként, csatlakozz Facebook oldalunkhoz és kövess minket az Instagramon is!

Cikkek

Összehasonlítás