Kiváló sporteredmények a Lovassy László Gimnáziumban

2020.02.26.

Lovassy László Gimnázium diákjai nem csak az oktatás terén érnek el kiváló eredményt a középiskolák rangsorában.

Sporteredményekben is kiválóan teljesítenek az oda járó diákok, amire az iskola is odafigyel és folyamatosan követi a teljesítményeket megmutatva az oda járó diákok kiemelkedő munkáját!

Néhány sportteljesítményt mi is megmutatunk nektek. Ha pedig Ti is sportolásra kerestek lehetőségeket, akkor nézzetek körül több mint 2000 egyesület lehetőségei között a Legjobbiskola.hu oldalon!

Áldozó Borbála diákolimpia 1. helyezett az Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntőn V.-VI. korcsoportban, a B kategóriában.

Polányi Lili diákolimpia 1. helyezett a Mátraszentistván Síparkban megrendezett Alpesi sí diákolimpián 5. korcsoport “A” kategóriában óriás műlesiklásban.

A legjobbiskola.hu csapata is gratulálunk Nekik!

Még több hasznos információ

Friss és érdekes információkért kövessetek minket a Facebook oldalunkon és az Instagramon.
#iskolaidegenvezető
Regisztrálj és értékeld Te is iskoládat, óvodádat, sportegyesületedet vagy fejlesztő szervezetedet!

Intézményajánló