Rajzpályázat Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyerekek számára

2020.02.19.

A kiváló eredményekkel rendelkező Zelk Zoltán iskola rajzpályázatot hirdet, felhívásukat közöljük.
Az iskoláról a cikk alatti intézményajánlóra kattintva tudtok meg részleteket, többek között a kiváló kompetenciamérési eredményeiket és bemutatkozó videójukat!

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS!

A Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény pályázatot hirdet 'Varázskréta-Mesél az erdő' című megyei rajzpályázatához kapcsolódva általános iskolások részére.

Az alábbi korcsoportok pályamunkáit várjuk:
1-2. évfolyam
3-4. évfolyam
5-8. évfolyam

A pályamunka kapcsán illusztrációt készítsenek az érdeklődő gyerekek Zelk Zoltán verseihez, meséihez A3-as vagy A4-es méretben.
A használt technika kötetlen (festés, kollázs, montázs, tus, tollrajz, pasztell és egyéb színes és grafikai technikák).
Formai megkötés: az előoldalra írandó a tanuló neve, osztálya, intézménye neve, felkészítő tanára, elérhetősége, a pályamű címe.

A pályaműveket kartonra kasírozva kérjük beküldeni, mert csak ezek az alkotások vesznek részt a versenyen!
Beküldési határidő: 2020. március 16. (hétfő)
Eredményhirdetés ideje: 2020. március 25. (szerda) 14.00 óra

A díjazottakat e-mailben értesítjük.

Szeretettel várjuk a pályamunkákat iskolánk címére (4400, Nyíregyháza, Krúdy Gyula utca 29.)

Sikeres felkészülést kívánunk!

Még több hasznos információ

Friss és érdekes információkért kövessetek minket a Facebook oldalunkon és az Instagramon vagy iratkozz fel hírlevelünkre regisztrációkor!

Intézményajánló