Reklámok

legjobbiskola

Az általános iskola választása nem könnyű feladat, főleg, ha az első gyermekünk megy iskolába. Szempontok sokfélék, most ebből egyet mutatunk be.

Elemzések

A FIT eredmények alapján készül elemzések, aktualitások találhatók itt.

2016 legjobb iskolái
Magyarország összes általános iskolája, gimnáziuma és szakközépiskolája egy térképen.
Létszám adatok, kompetenicamérés eredményei és kiemelkedő hozzáadott pedagógia értéket nyújtó iskolák.

Használati útmutató
Bemutatja az oldal használatát, az adatok értelmezésének módját.

PISA 2015, eredmények a hazai felmérések fényében
PISA felmérés eredményeinek összehasonlítása az országos kompetenciamérés eredményeivel

100 Legjobb iskola – 2015
A 2015. évi kompetenciamérés alapján az ország 100 legjobb iskolájának felsorolása

Budapest általános iskolai rangsora 2015
Budapest összes általános iskolájának listája sorrendbe rendezve a kompetenciaméréssen elért eredményük alapján.

Térképes országos eredmények 2015
Térképen megtalálod az ország összes általános iskoláját és 6 vagy 8 osztályos gimnáziumát, ahol készül kompetencia mérés. Az iskolákra rákattintva a térképen megtudhtod a 2015. évi eredményüket.

Reklámok
%d blogger ezt kedveli: