Legjobb általános iskolák

Város, település

Szűrés megszüntetése

Legjobb általános iskolák 2020

Az összeállításnál a matematikai és szövegértés eredményeket kombinálva vettük figyelembe, ahol 6. és 8. évfolyam adatai is rendelkezésre állnak.
A legutolsó mérések eredményei mellett a korábbi éveket is néztük a matematikai modell kialakításakor, így biztosítva a stabilabb értékelést.
Mérés legjobbiskola index értékét az iskola neve után tettük, amit megtaláltok minden iskola saját oldalán is, az iskola nevére kattintva a többi elemzésünkkel együtt.

A sorrend száma alatt találjátok, hogy az előző évhez képest hogy változott az iskola helye a sorrendben.
Újdonság még, hogy az iskolák oldalán mostantól azoknak az iskoláknak is megtaláljátok a sorrendjét, akik nem kerültek be a legjobb 100-as listába.

Az elemzés hivatkozásánál kérjük, hogy az eredmények helyett a weboldal címére történjen a hivatkozás, hiszen minden évben frissülnek az adatok!

Idén már 4. alkalommal készítettük el számotokra a Legjobb általános iskolák összeállításunkat, amely ebben az évben 2428 iskolát tartalmaz az ország egész területéről. A korábbi évekhez hasonlóan az utolsó 5 év kompetencia eredményeit néztük át és több százezer adatot dolgoztunk fel.
Kereshetsz város szerint és megnézheted az iskolák adatait is!
Próbáld ki egyedi összehasonlítási funkciónkat!
Legjobb általános iskolák 2020 cikkünket itt éred el!

A rangsor részben vagy teljes másolása, utánközlése csak a legjobbiskola.hu beleegyezésével lehetséges!

A rangsor eredmények előfizetői tagsághoz kötöttek. Regisztrálj és válaszd ki a számodra megfelelő tagságot!

A lista a beállított szűrési feltételek alkalmazásával jelenik meg, a feltüntetett helyezések a teljes rangsorra értendők!

Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Még nincs kép
A rangsor tagsághoz kötött
Cím 8200 Veszprém, Botev utca 2.
Kedvenceimhez rakom és értesítést kérek