Kiemelkedő pedagógiai teljesítmény

Képzésforma

Szűrés megszüntetése

Kiemelkedő pedagógiai teljesítmény 2019

Az Oktatási Hivatal által készített "Kiemelkedő teljesítményű iskolák" riport alapján azok az iskolák, ahol a legtöbb esetben volt kiemelkedő a pedagógiai teljesítmény az adott társadalmi összetétel és előzetes tudás figyelembevételével.
A lista összeállításánál azokat az iskolákat vettük figyelembe, ahol legalább 3 évben matematika és szövegértés terén is elérték az eredményeket.

Az elemzés hivatkozásánál kérjük, hogy az eredmények helyett a weboldal címére történjen a hivatkozás, hiszen minden évben frissülnek az adatok.

A lista a beállított szűrési feltételek alkalmazásával jelenik meg, a feltüntetett helyezések a teljes rangsorra értendők!

Béke Utcai Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 6722 Szeged, Béke utca 7-9.
Szegedi Arany János Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6.
Szegedi Gregor József Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 6726 Szeged, Fő fasor 61-63.
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 6722 Szeged, Szentháromság utca 2.
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 6722 Szeged, Szentháromság utca 2.
Tisza-parti Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 6726 Szeged, Maróczy Géza tér 2.

Cikkek

Össz. eltávolítása