Középiskolai rangsor

Tantárgykereső

Szűrés megszüntetése

Középiskolai rangsor 2019

A sorrend kialakításánál az Oktatási Hivatal által közzétett legfrissebb kompetenciaméréseket és érettségi eredményeket vettük figyelembe. Arra voltunk kíváncsiak, hogy az érettségin indult diákok milyen sikerességgel végeztek a választott tantárgyból és hogy hányan választották az iskola sikeres érettségi tantárgyait.

Szokásunkhoz híven számoltunk az iskola eredményeinek stabilitásával is, így nem csak egy év eredményei alapján rangsoroltunk. Történet és módszertan itt.

Az iskolák képzésenként szerepelnek, így ha egy suliban van pl. 4 évfolyamos és 8 évfolyamos képzés is, azt külön található meg. Az eredményük is eltérhet a kompetenciamérés eredményeik miatt.

Szülővárosodban keresel iskolát vagy inkább elköltözöl a suli kedvéért? Válassz velünk várost és nézd meg ott a rangsort! Vagy hagyd üresen az országos eredményekért!
Kiválogattuk az iskola három legsikeresebb érettségi tantárgyát is az országos eredményeket figyelembe véve.
Iskola nevére kattintva pedig megtaláljátok az összes tantárgyi eredményt részletesen!

Középiskolák toplistáját itt találod. Nálunk nem csak az első 100, hanem az összes iskola megtalálható az érettségi és komptenciamérés alapján.
Keresni tudsz város vagy képzés típusa alapján.
A legjobb biológia eredmény alapján keresel? Lehetőséged van akár érettségi tantárgy alapján is iskolát keresni.

A lista a beállított szűrési feltételek alkalmazásával jelenik meg, a feltüntetett helyezések a teljes rangsorra értendők!

Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
174.
Cím 9024 Győr, Örkény István utca 8-10
Kedvencekhez
Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
496.
Cím 9024 Győr, Ikva utca 70
Kedvencekhez
Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
527.
Cím 9027 Győr, Mártírok útja 13-15
Kedvencekhez
Győri Műszaki SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
542.
Cím 9025 Győr, Cinka Panna utca 2
Kedvencekhez
KECSKEMÉTI SZC SZÉCHENYI ISTVÁN IDEGENFORGALMI, VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA
568.
Cím 6000 Kecskemét, Nyíri út 32
Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
594.
Cím 9200 Mosonmagyaróvár, Dr. Gyárfás József utca 3
Kedvencekhez
Budapesti Műszaki SZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
622.
Cím 1041 Budapest, Görgey Artúr út 26
Kedvencekhez
Szombathelyi Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
647.
Cím 9700 Szombathely, Nagykar utca 1-3
Kedvencekhez
Szombathelyi Szolgáltatási SZC Barabás György Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
648.
Cím 9600 Sárvár, Kisfaludy Sándor utca 2/A
Kedvencekhez
Veres Péter Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
655.
Helyezés a teljes rangsor alapján.
Cím 9028 Győr, Régi Veszprémi út 1-3.

Cikkek

Össz. eltávolítása