Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Itt megtalálod az intézmény adatait és az országos kompetenciamérés eredményeit több évre visszamenőleg.
Rangsort tudsz felállítani az általad keresett iskolák között és össze tudod hasonlítani őket.
Megmutatjuk az évfolyami létszám adatokat a kompetencia mérések éveiben, a speciális elemzési adatokat, illetve a verseny eredményeket.

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola intézményről rendelkezésre álló információkat.

Legfontosabb adatok     Iskolai tények     Térképes elhelyezkedés     Iskolák összehasonlítása     Létszám adatok     Felmérések eredményei     Iskolához kapcsolódó elemzések     Versenyek és díjak

Legfontosabb adatok   Alapvető adatok

OM azonosítója
Képzési forma
Általános iskola
  Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények
Nincs az iskolához tartozó adat.
Kiemelkedő eredmények megtekintése

Legjobbiskola index az iskola eredményei alapján

A kompetencia mérési eredmények (matematika és szövegértés) egymásra épülnek, így adják ki az iskola teljes mutatószámát, amit a grafikon végén található szám is mutat.
A grafikon színes elemei fölé állva látod az egyes osztályokban elért matematika és szövegértés eredményeket, figyelembe véve a legutolsó és korábbi évek eredményét is. A számok a méréseken elért országos átlagtól való eltérést mutatják, ahol 100% az országos átlag.

Iskolai tények   Iskolai tények

Iskolához tartozó adatok még nem érkeztek be.

A térképen az útvonaltervezésre kattintva meg tudod nézni mennyi az út az iskoláig.
Meg tudud nézni, hogy az iskola elhelyezkedését, közeli egyéb foglalkozási lehetőségeket biztosító helyeket.

7623 Pécs, Mezőszél utca 1.

Iskolák összehasonlítása   Iskolák összehasonlítása
A rendelkezésre álló adatok alapján az iskola városában, kerületében található többi azonos képzést nyújtó iskolák összehasonlítása.
Ha képzési forma szerint szeretnél keresni iskolákat, akkor használd az iskola keresés funkciót és válaszd ki a képzés formáját, illetve a körzetet.
Az iskolák összehasonlítása külön oldalon nyílik meg a lenti varázspálcára kattintva.

Létszám adatok   Létszám adatok
Kompetenciamérés évében rendelkezésre állnak az évfolyami létszám adatokat is.
Látható, hogyan alakult évről évre az egyes évfolyamok létszáma.
Az új osztályok létszáma közvetlenül nem olvasható ki az adatokból. Pl. ha egyik évben 2, a másikban 3 osztály indul az évfolyamon, akkor az látszik a grafikonokon, de nem biztos, hogy a következő évben is ez alapján fog alakulni a létszám.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal

Felmérések eredményei   Felmérések eredményei
Kompetencia mérések eredményei az országos eredmények átlagai alapján.
Grafikonon skáláján a 100% mutatja az országos átlagot, a vonalak pedig az ehhez képest elért jobb vagy rosszabb eredményeket évről évre.
Az iskolaválasztásnál nem javasoljuk, hogy csak ezeket az eredményeket vegyétek figyelembe, legyen ez az egyik szempont a sok közül a komplex döntéshez.
Ha a grafikon vonalai eltűnnek a mélyben, akkor az adott évben nincs adat a kompetenciamérésben. Ha csak egy év adata van, akkor vonal helyett csak egy pont látszik.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal
Iskolához kapcsolódó elemzések   Iskolához kapcsolódó elemzések
A mérések eredményeiből készített elemzések, amelyek segíthetik az iskolaválasztást.

Oktatási hivatal által összeállított lista azokról az iskolákról, ahol a pedagógiai munka kiemelkedő teljesítményt ért el.
Kiértékelés típusa
Év
Hány évben
Osztály
Fejlesztés matematika
Fejlesztés matematika
Fejlesztés szövegértés
Fejlesztés szövegértés
Hátránykiegyenlítés matematika
Hátránykiegyenlítés matematika
Hátránykiegyenlítés szövegértés

Versenyek és díjak   Versenyek és díjak
Különböző országos és körzeti versenyeken elért eredmények. Társadalmi, helyi közösség számára fontos díjak.

Verseny típusa
Év
Hely
Osztály
Országos Koncz János Hegedűverseny - IV. korcsoport
Országos Népzenei Verseny - Szólóének kategória - III. korcsoport
Országos Szaxofonverseny - II. korcsoport

Hasznos volt? Hogy máshoz is eljusson, kedveld Facebook oldalunkat!