Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

Itt megtalálod az intézmény adatait, az országos kompetenciamérés és az érettségi vizsgák eredményeit több évre visszamenőleg.
Rangsort tudsz felállítani az általad keresett iskolák között és össze tudod hasonlítani őket.
Megmutatjuk az évfolyami létszám adatokat a kompetencia mérések éveiben, a speciális elemzési adatokat, illetve a verseny eredményeket.

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium intézményről rendelkezésre álló információkat.

Legfontosabb adatok     Iskolai tények     Térképes elhelyezkedés     Iskolák összehasonlítása     Létszám adatok     Felmérések eredményei     Iskolához kapcsolódó elemzések     Versenyek és díjak

Legfontosabb adatok   Alapvető adatok

OM azonosítója
Képzési forma
4 évfolyamos gimnázium
8 évfolyamos gimnázium
  Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények
Stabilan jól teljesítő iskolák
Stabilan jól teljesítő iskolák (4 évfolyamos gimnázium)
Helyezés: 226

Legjobbiskola index az iskola eredményei alapján

Kompetenciamérések eredményeiből számított eredmény. Minél nagyobb a szám, annál jobban teljesített az iskola.
Ugyanazon képzési formákat tudsz összehasonlítani, amit a varázspálcára kattintva megteszünk helyetted!
Több évre visszamenőleg a kompetenciamérések alapján számolunk, összegezve a matematikai és a szövegértési eredményeket.

Iskolai tények   Iskolai tények

Nincs még bemutató videónk az iskoláról!

Facebook: még nem tudjuk az iskola facebook oldalának címét. Küldd el, ha tudod!
Alapítvány: még nem tudjuk az alapítvány nevét és adószámát. Küldd el, ha tudod!

A térképen az útvonaltervezésre kattintva meg tudod nézni mennyi az út az iskoláig.
Meg tudud nézni, hogy az iskola elhelyezkedését, közeli egyéb foglalkozási lehetőségeket biztosító helyeket.

3525 Miskolc, Városház tér 6.

Iskolák összehasonlítása   Iskolák összehasonlítása
A rendelkezésre álló adatok alapján az iskola városában, kerületében található többi azonos képzést nyújtó iskolák összehasonlítása.
Az iskolák összehasonlítása külön oldalon nyílik meg a lenti varázspálcára kattintva.

Létszám adatok   Létszám adatok a kompetencia mérések évében
Kompetenciamérés évében rendelkezésre állnak az évfolyami létszám adatokat is.
Látható, hogyan alakult évről évre az egyes évfolyamok létszáma.
Az új osztályok létszáma közvetlenül nem olvasható ki az adatokból. Pl. ha egyik évben 2, a másikban 3 osztály indul az évfolyamon, akkor az látszik a grafikonokon, de nem biztos, hogy a következő évben is ez alapján fog alakulni a létszám.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal

Létszám adatok   Érettségi létszám adatok tantárgyanként
Tantárgyanként láthatjátok az összes jelentkezett tanuló számát.
Alapértelmezetten az összes tantárgy látható, de ha a lenti lenyíló listából választasz egy vagy több tantárgyat, akkor csak azoknak a létszám adatai látszanak.
A jobb oldali tantárgy lista népszerűségi sorrenben található, kezdve a legnépszerűbb (legtöbben választják) érettségi tantárgy nevével. A grafikonhoz lehet hozzáadni vagy elvenni tantárgyakat, attól függően, hogy mire vagy kíváncsi. Kattints a tantárgy előtti X-re ha le akarod venni a grafikonról. Másik tantárgyat pedig a lenyíló listából tudsz választani.

Felmérések eredményei   Kompetencia mérések eredményei
Kompetencia mérések eredményei az országos eredmények átlagai alapján.
Grafikonon skáláján a 100% mutatja az országos átlagot, a vonalak pedig az ehhez képest elért jobb vagy rosszabb eredményeket évről évre.
Az iskolaválasztásnál nem javasoljuk, hogy csak ezeket az eredményeket vegyétek figyelembe, legyen ez az egyik szempont a sok közül a komplex döntéshez.
Ha a grafikon vonalai eltűnnek a mélyben, akkor az adott évben nincs adat a kompetenciamérésben. Ha csak egy év adata van, akkor vonal helyett csak egy pont látszik.

Felmérések eredményei   Érettségi vizsgák eredményei
Az érettségi eredmények grafikonja alapértelmezetten azt a 3 tantárgyat mutatja, ahol legtöbb volt az érettségiző.
Az eredmények a vizsgán elért százalékos eredményt mutatják 0-100% között. A tantárgy mellett találod, hogy közép vagy emelt szintű volt a vizsga.
Az összes vizsgázó száma a tantárgy mellett zárójelben található, ami megmutatja, mennyire volt népszerű választás az érettségi tantárgyak közül.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal
Iskolához kapcsolódó elemzések   Iskolához kapcsolódó elemzések
A mérések eredményeiből készített elemzések, amelyek segíthetik az iskolaválasztást.

Nincs az iskolához elemzésünk

Versenyek és díjak   Versenyek és díjak
Különböző országos és körzeti versenyeken elért eredmények. Társadalmi, helyi közösség számára fontos díjak.

Verseny típusa
Év