Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Iskola
Itt megtalálod az intézmény adatait, az országos kompetenciamérés és az érettségi vizsgák eredményeit több évre visszamenőleg.
Rangsort tudsz felállítani az általad keresett iskolák között és össze tudod hasonlítani őket.
Megmutatjuk az évfolyami létszám adatokat a kompetencia mérések éveiben, a speciális elemzési adatokat.

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola intézményről rendelkezésre álló információkat.

OM azonosítója
Képzési forma
Általános iskola
  Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények (teljes rangsor: ikonra kattintva)
Legjobb eredményű iskolák
Legjobb eredményű iskolák (Általános iskola)
Helyezés: 1562
  LEGJOBBISKOLA INDEX az iskola eredményei alapján

100 (százalék) az országos átlag szinenként (mérésenként). Indexünk ehhez képest mutatja, hogy jobb vagy rosszabb az eredmény.
A teljes LEGJOBBISKOLA INDEX az összes eredmény összegéből adódik össze.
Ugyanazon képzési formákat tudsz összehasonlítani, keresd a varázspálcát az oldal tetején!
Kompetenciamérések és érettségi eredményeiből számított eredmény az Oktatási Hivatal adatai alapján.

Hová helyezzem az iskola lapját? Szerintünk a legjobb a bejárathoz, folyosóra vagy akár a tanáriba.
Iskolai tények   Iskolai tények

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal - nincs információnk, add meg!    Facebook oldal - nincs információnk, add meg!    Email cím    Telefon - nincs információnk, add meg!
Mutasd meg a többieknek az iskola eredményeit!
Kattints a lenti ikonok valamelyikére és küldd tovább ismerőseidnek!

A térképen az útvonaltervezésre kattintva meg tudod nézni mennyi az út az iskoláig.
Meg tudud nézni, hogy az iskola elhelyezkedését, közeli egyéb foglalkozási lehetőségeket biztosító helyeket.

Iskolák összehasonlítása   Iskolák összehasonlítása
Az iskola városában, kerületében található többi azonos képzést nyújtó iskolák összehasonlítása.

Iskolák összehasonlítása irányítószám alapján
Város iskoláinak összehasonlítása
Város összes iskolája
Iskolák 5 km távolságra
Iskolák 10 km távolságra
Létszám adatok   Létszám adatok a kompetencia mérések évében
Kompetenciamérés évében rendelkezésre állnak az évfolyami létszám adatokat is.
Látható, hogyan alakult évről évre az egyes évfolyamok létszáma.
Az új osztályok létszáma közvetlenül nem olvasható ki az adatokból. Pl. ha egyik évben 2, a másikban 3 osztály indul az évfolyamon, akkor az látszik a grafikonokon, de nem biztos, hogy a következő évben is ez alapján fog alakulni a létszám.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal
Felmérések eredményei   Kompetencia mérések eredményei
Kompetencia mérések eredményei az országos eredmények átlagai alapján.
Grafikonon skáláján a 100% mutatja az országos átlagot, a vonalak pedig az ehhez képest elért jobb vagy rosszabb eredményeket évről évre.
Az iskolaválasztásnál nem javasoljuk, hogy csak ezeket az eredményeket vegyétek figyelembe, legyen ez az egyik szempont a sok közül a komplex döntéshez.
Ha a grafikon vonalai eltűnnek a mélyben, akkor az adott évben nincs adat a kompetenciamérésben. Ha csak egy év adata van, akkor vonal helyett csak egy pont látszik.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal
Iskolához kapcsolódó elemzések   Iskolához kapcsolódó elemzések
A mérések eredményeiből készített elemzések, amelyek segíthetik az iskolaválasztást.

Nincs az iskolához elemzésünk