Iskola
Itt megtalálod az intézmény adatait, az országos kompetenciamérés és az érettségi vizsgák eredményeit több évre visszamenőleg.
Rangsort tudsz felállítani az általad keresett iskolák között és össze tudod hasonlítani őket.
Megmutatjuk az évfolyami létszám adatokat a kompetencia mérések éveiben, a speciális elemzési adatokat.

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája intézményről rendelkezésre álló információkat.

OM azonosítója
203037-006
Képzési forma
Szakgimnázium
  Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények (teljes rangsor: ikonra kattintva)
Középiskolai rangsor
Középiskolai rangsor (Szakgimnázium)
Helyezés: 443
  Legjobban szereplő TOP 10 érettségi tantárgy (összes tantárgy lent a grafikonoknál!)
legjobbiskola középiskolai rangsor 2018
informatika ismeretek - közép
kereskedelem ismeretek - közép
matematika - közép
angol nyelv - közép
informatika ismeretek - emelt
történelem - közép
informatika - közép
gépészet ismeretek - közép
villamosipar és elektronika ismeretek - közép
testnevelés - emelt
  LEGJOBBISKOLA INDEX az iskola eredményei alapján

100 (százalék) az országos átlag szinenként (mérésenként). Indexünk ehhez képest mutatja, hogy jobb vagy rosszabb az eredmény.
A teljes LEGJOBBISKOLA INDEX az összes eredmény összegéből adódik össze.
Ugyanazon képzési formákat tudsz összehasonlítani, keresd a varázspálcát az oldal tetején!
Kompetenciamérések és érettségi eredményeiből számított eredmény az Oktatási Hivatal adatai alapján.

Hová helyezzem az iskola lapját? Szerintünk a legjobb a bejárathoz, folyosóra vagy akár a tanáriba.
Iskolai tények   Iskolai tények

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal - nincs információnk, add meg!    Email cím    Telefon - nincs információnk, add meg!
Mutasd meg a többieknek az iskola eredményeit!
Kattints a lenti ikonok valamelyikére és küldd tovább ismerőseidnek!

A térképen az útvonaltervezésre kattintva meg tudod nézni mennyi az út az iskoláig.
Meg tudud nézni, hogy az iskola elhelyezkedését, közeli egyéb foglalkozási lehetőségeket biztosító helyeket.

Iskolák összehasonlítása   Iskolák összehasonlítása
Az iskola városában, kerületében található többi azonos képzést nyújtó iskolák összehasonlítása.

Iskolák összehasonlítása irányítószám alapján
Város iskoláinak összehasonlítása
Város összes iskolája
Iskolák 5 km távolságra
Iskolák 10 km távolságra
Létszám adatok   Létszám adatok a kompetencia mérések évében
Kompetenciamérés évében rendelkezésre állnak az évfolyami létszám adatokat is.
Látható, hogyan alakult évről évre az egyes évfolyamok létszáma.
Az új osztályok létszáma közvetlenül nem olvasható ki az adatokból. Pl. ha egyik évben 2, a másikban 3 osztály indul az évfolyamon, akkor az látszik a grafikonokon, de nem biztos, hogy a következő évben is ez alapján fog alakulni a létszám.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal
Létszám adatok   Érettségi létszám adatok tantárgyanként
Tantárgyanként láthatjátok az összes jelentkezett tanuló számát.
Alapértelmezetten az összes tantárgy látható, de ha a lenti lenyíló listából választasz egy vagy több tantárgyat, akkor csak azoknak a létszám adatai látszanak.
A jobb oldali tantárgy lista népszerűségi sorrenben található, kezdve a legnépszerűbb (legtöbben választják) érettségi tantárgy nevével. Grafikonon több telephely esetén az összesített érettségi eredményeket mutatjuk! A grafikonhoz lehet hozzáadni vagy elvenni tantárgyakat, attól függően, hogy mire vagy kíváncsi. Kattints a tantárgy előtti X-re ha le akarod venni a grafikonról. Másik tantárgyat pedig a lenyíló listából tudsz választani.

Felmérések eredményei   Kompetencia mérések eredményei
Kompetencia mérések eredményei az országos eredmények átlagai alapján.
Grafikonon skáláján a 100% mutatja az országos átlagot, a vonalak pedig az ehhez képest elért jobb vagy rosszabb eredményeket évről évre.
Az iskolaválasztásnál nem javasoljuk, hogy csak ezeket az eredményeket vegyétek figyelembe, legyen ez az egyik szempont a sok közül a komplex döntéshez.
Ha a grafikon vonalai eltűnnek a mélyben, akkor az adott évben nincs adat a kompetenciamérésben. Ha csak egy év adata van, akkor vonal helyett csak egy pont látszik.

Felmérések eredményei   Érettségi vizsgák eredményei
Az érettségi eredmények grafikonja alapértelmezetten azt a 3 tantárgyat mutatja, ahol legtöbb volt az érettségiző.
Az eredmények a vizsgán elért százalékos eredményt mutatják 0-100% között. A tantárgy mellett találod, hogy közép vagy emelt szintű volt a vizsga.
Az összes vizsgázó száma a tantárgy mellett zárójelben található, ami megmutatja, mennyire volt népszerű választás az érettségi tantárgyak közül.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal
Iskolához kapcsolódó elemzések   Iskolához kapcsolódó elemzések
A mérések eredményeiből készített elemzések, amelyek segíthetik az iskolaválasztást.

Oktatási hivatal által összeállított lista azokról az iskolákról, ahol a pedagógiai munka kiemelkedő teljesítményt ért el.
Kiértékelés típusa
Év
Hány évben
Osztály
Fejlesztés matematika
Hátránykiegyenlítés matematika
Hátránykiegyenlítés matematika
Az Év Honlapja 2018 - Szavazz a legjobbiskola.hu portálra!