Ficserke

Ficserke

Fejlesztő
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Ficserke rendelkezésre álló információit!

Okosító torna ovisoknak
PIQU torna
Születésnapi gyerekzsúrok

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

#iskola előkészítő
Ajánlott életkor: 5,6,7
Sok mozgással, játékos feladatokkal, rengeteg eszközhasználattal szeretnénk azokat a készségeket és képességeket fejleszteni, amelyeknek birtokában a gyerekek könnyedén léphetnek be az iskola kapuján. Megteszünk mindent annak érdekében, hogy a gyerekek játékos formában elsajátítsák az iskolakezdéshez szükséges ismereteket.
A foglalkozás előnye az alacsony létszámú csoport, amely lehetővé teszti a differenciált, egyéni foglalkozást a gyerekekkel.
A foglalkozásokon két szakember foglalkozik a gyerekekkel. Egyikük tanító végzettségű kolléganőnk, ő állítja össze a szakmai programot. Másikuk mozgásterapeuta kolléganőnk, akivel havonta egyszer találkoznak a gyerekek és tanuláskönnyítő, koncentráció fejlesztő, harmonizáló gyakorlatokat végeznek és tanulnak meg vele és tőle a gyerekek.
#iskola, előkészítő
Ajánlott életkor: 5,6,7
Gyakorló szülőként és pedagógusként is szembesülünk azzal, hogy az óvodás évek után éles váltás az iskolakezdés. A jelenlegi rendszerben a gyerekeknek sok olyan követelménynek kell megfelelniük az iskola első osztályában, amit az óvodában nem feltétlenül gyakorolhattak be. Mindannyian szeretnénk, hogy a gyerekek könnyen vegyék ezeket az akadályokat.
Okosító torna ovisoknak
#torna
Ajánlott életkor: 4,5,6,7
Komplex Mozgásterápia gyakorlataira épülő, idegrendszer érlelő, „okosító”, iskolába segítő, figyelmet segítő TORNÁT szervezünk.

PIQU torna
#torna, PIQU
Ajánlott életkor: 5,6,7,8,9,10,11,12
Hétköznapjainkban sokat ülnek a gyerekek az iskolapadokban, a gépek és kütyük előtt, az autóban és sok egyéb helyen. Rohanó, futó mozgalmas életünkből kimaradnak bizonyos mozgások, mozgásformák. És ezek hiányoznak a mozgásfejlődésből, ez egységes harmonikus testműködésükből és látszik a gyerekek testtartásán, a kedvükön. Már nincs is kedvük semmihez… Mi most arra teszünk kísérletet ezeken a foglalkozásokon, hogy átmozgassuk a testüket célzott gyakorlatokkal segítünk nekik, hogy a tartásuk jobb legyen, erősödjenek Braingym gyakorlatainak segítségével később hatékonyabban tanuljanak, összerendezettebbek és bátrabbak legyenek a “PIQU Kihívásokkal”, azok teljesítésével növeljük az önbizalmukat és fejlesszük a kreativitásukat a játék és a móka még mindezt fűszerezi, hogy ez egy vidám délelőtt legyen!
Születésnapi gyerekzsúrok
#születésnap, zsúr
Ajánlott életkor: 4,5,6,7,8,9,10
Jelenleg a következő tematikus zsúrokkal várjuk a gyerekeket: Angry Birds A tenger elővilága – Spongya Bob és barátai Bogyó és Babóca ünnepel Boribon születésnapja Dínók nyomában Harry Potter és a varázslóinasok Hercegnők zsúrja Jégvarázs zsúr – Anna és Elsa világa Kincskereső – nyomozás féldrágakövek után Királylány és a békakirály Lovagi torna Mancs őrjárat Panka és Csiribí szülinapi zsúr Rumini és barátai Verdás szülinap, főleg fiúknak
Ficserke városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.