Suliovi

Suliovi

Fejlesztő
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Suliovi rendelkezésre álló információit!

Általános iskola
Iskola előkészítő

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Általános iskola
#iskola
Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10,11,12,13
Célunk, hogy tanulóink boldog, kiegyensúlyozott, testileg és szellemileg fejlett gyermekekké váljanak. Szeressenek iskolába járni, a sok közös élmény során egymást elfogadó, támogató közösséggé váljanak, s az együttlét örömforrás legyen számukra. Ugyanakkor megfelelő alapossággal sajátítsák el a tanulási technikákat, ismereteket, hogy későbbi céljaikat megvalósíthassák.
Iskola előkészítő
#iskola előkészítő
Ajánlott életkor: 5,6,7
Foglalkozást tartja: Mátéfi Erika (igazgató), Takáts Rita (vezető művészetpedagógus)
Iskola előkészítő csoportunk létrehozásával a kudarcmentés iskolakezdés élményét tűztük zászlónkra. Felismerve azt a tényt, hogy a mai iskolarendszerben nincs megfelelő átmenet a játékos óvodából a teljesítményközpontú iskolába. Az évek óta eredményesen működő iskola előkészítős gyermekeink számára nemcsak elegendő időt adunk az iskolássá váláshoz, de azt egy tanítói és gyógypedagógiai szempontok alapján kidolgozott háttérrel is megtámogatjuk.
Suliovi városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.