Podit Innovatív Gyermek Akadémia

Podit Innovatív Gyermek Akadémia

Fejlesztő
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Podit Innovatív Gyermek Akadémia rendelkezésre álló információit!

Válts nézőpontot - Ugyanaz az út ugyanoda vezet! Válts nézőpontot, hogy megtaláld, amit kerestél!
Ha szeretnéd a konfliktusaidat könnyedébben kezelni, akkor itt a lehetőség, a döntés a Tiéd.
Várunk szeretettel egyénileg vagy csoportban a tréningjeinken.

Podit Komplex Készségfejlesztő, Iskola-előkészítő Foglalkozás
Podit Komplex Készségfejlesztő, Iskolára hangoló
Sakkpalota 4K-s Készségfejlesztő Program

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Podit Komplex Készségfejlesztő, Iskola-előkészítő Foglalkozás
#iskola előkészítő
Ajánlott életkor: 5,6,7
A Legjobb Európai Tananyag díjas Sakkpalota Oktatási Program iskolaelőkészítő kurzusa azoknak a készségeknek, képességeknek a fejlesztését helyezi előtérbe, amelyekre az iskolai tanulmányok megkezdésekor leginkább szükségük van a gyerekeknek. Ilyen a megfelelő finommotorika, a téri tájékozódás, a tanulási szokások kialakítása, az összpontosító képesség, a memória fejlesztés és a rendszerben való gondolkodás. A képzés során a gyerekek nem az iskolai tananyag, az írás, olvasás idő előtti megtanulásával vannak terhelve, hanem a fő hangsúly a megfelelő tanulási, viselkedési szokások kialakításán van.
Podit Komplex Készségfejlesztő, Iskolára hangoló
#iskola előkészítő
Ajánlott életkor: 4,5,6
A Legjobb Európai Tananyag díjas Sakkpalota Oktatási Program iskolaelőkészítő kurzusa azoknak a készségeknek, képességeknek a fejlesztését helyezi előtérbe, amelyekre az iskolai tanulmányok megkezdésekor leginkább szükségük van a gyerekeknek. Ilyen a megfelelő finommotorika, a téri tájékozódás, a tanulási szokások kialakítása, az összpontosító képesség, a memória fejlesztés és a rendszerben való gondolkodás. A komplex képességfejlesztés a majdani kudarcmentes iskolakezdés érdekében, élményszerű játékokkal, feladatokkal, mesékkel, dalokkal, mozgásos gyakorlatokat, fejlesztő eszközökkel történik. A mozgásfejlesztés során nagy hangsúlyt kap a testvázlat, testtudat kiépítése, valamint a különböző játékos tevékenységekben a térbeli tájékozódás biztonságának kialakítása.
Sakkpalota 4K-s Készségfejlesztő Program
#sakk, iskola, kézségfejlesztő
Ajánlott életkor: 6,7,8,9
A Legjobb Európai Tananyag díjas Sakkpalota Oktatási Program elsős iskolásoknak kidolgozott kurzusa azoknak a készségeknek, képességeknek a fejlesztését helyezi előtérbe, amelyekre az iskolai tanulmányok megkezdése után leginkább szükségük van a gyerekeknek. Ilyen a megfelelő finommotorika, a téri tájékozódás, a tanulási szokások kialakítása, az összpontosító képesség, a memória fejlesztés és a rendszerben való gondolkodás. A képzés során a gyerekek párhuzamosan haladnak a Nemzeti Alaptantervben előírt alaptantárgyak aktuális ismeretanyagával, de a fő hangsúly a megfelelő tanulási, viselkedési szokások, a rendszerben gondolkodás kialakításán van. A Sakkpalota Programot már országszerte több mint 250 iskolában alkalmazzák, és mérési eredmények támasztják alá, hogy a Sakkpalotás foglalkozásokon résztvevő gyerekek sokkal jobban teljesítenek a kompetencia teszteken is, mint a hagyományos oktatási módszertannal tanított társaik.

Podit Innovatív Gyermek Akadémia városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.