Budai Gyerekcentrum

Budai Gyerekcentrum

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Budai Gyerekcentrum rendelkezésre álló információit!

A Budai Gyerekcentrum kis létszámú tanulócsoport Budakeszin. Egy alternatíva az iskolára, ahol a gyerekek napi rendszerességgel, nappali időszakban tanulhatnak olyan dolgokról, ami őket érdekli, ami őket körülveszi. Mindezek mellett a szükséges általános műveltségi területeken is magas szintű ismeretekhez jutnak.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon - nincs információnk, add meg!
BGC Budai Gyerekcentrum Aktív Oktatási Alapítvány
18948882-1-13

Ajánlott életkor: 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
Budai Gyerekcentrum városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.