Budapest School - Budatétény

Budapest School - Budatétény

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Budapest School - Budatétény rendelkezésre álló információit!

Projekt- és élményalapúan működünk: az állami oktatásban megszokott 45 perces órák, tantárgyak helyett hosszabb távú oktatási egységekkel adunk teret a gyerekeknek az egyes témákban az elmélyülésre. Saját tapasztalatokkal, örömteli élményeken keresztül sokkal könnyedebben megy a tanulás.

Fókuszálunk a 21. századi készségekre és kompetenciákra: az állandó versenyhelyzet helyett a csoportmunkát, együttműködést, kritikai gondolkodást és kreativitást helyezzük előtérbe. Arra tesszük a hangsúlyt, ami igazán fontos.

Angolul tanulunk: úgy gondoljuk, hogy az angol nyelv készségszintű ismerete megsokszorozza gyermekeink jövőbeli választási lehetőségeit. Anyanyelvi angol tanár mindennapos közreműködése segít majd minket ezen a területen.

Haladunk a korral: fejlesztjük a digitális kompetenciákat, barátkozunk az informatikával - figyelve a korosztályspecifikus eszközökre és tartalmakra.

Vigyázunk a jövőnkre: sokat leszünk a szabadban, mozgásra, aktivitásra, a természet tiszteletére és környezet-tudatosságra ösztönözzük a gyerekeket

Jól érezzük magunkat: érzelmileg biztonságos, elfogadó, vidám környezetet teremtünk a gyerekeknek, ahol nem bűn a hibázás – ellenkezőleg, esély a fejlődésre!
Ovis csoport

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ovis csoport
#óvoda
Ajánlott életkor: 3,4,5,6

Ajánlott életkor: 6,7,8

Budapest School - Budatétény városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.