Budapest School - Szeged

Budapest School - Szeged

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Budapest School - Szeged rendelkezésre álló információit!

Tavaly nyáron, „egyszerűen és spontán módon” alakítottuk ki annak feltételeit, hogy a szegedi Waldorf Iskolát elhagyó/elhagyni kényszerülő nyolc család és az osztálytanító együtt maradhasson. A tanulócsoportban megélt eddigi tapasztalataink és személyes elköteleződésünk a szabad szellemű és progresszív oktatás mellett arra bátorítottak bennünket, hogy másoknak is felkínáljuk ezt a lehetőséget. Az oktatással kapcsolatos elképzeléseink nagymértékben megegyeznek a Budapest School ethoszával, ezért megpályáztuk és elnyertük a hálózati partneri státuszt, így az egyik első vidéki helyszínként, Szegeden is elindítjuk a Budapest School pedagógiai elvei szerint működő mikro-iskolánkat.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ajánlott életkor: 6,7,8,9
Budapest School - Szeged városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.