Budapest School - Ada Lovelace

Budapest School - Ada Lovelace

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Budapest School - Ada Lovelace rendelkezésre álló információit!

Válts nézőpontot - Ugyanaz az út ugyanoda vezet! Válts nézőpontot, hogy megtaláld, amit kerestél!
Ha szeretnéd a konfliktusaidat könnyedébben kezelni, akkor itt a lehetőség, a döntés a Tiéd.
Várunk szeretettel egyénileg vagy csoportban a tréningjeinken.

A volt "Balaton-ház"" már a Budapest School megalakulása óta működik, fejlődik és növekszik a gyerekekkel együtt. 2017 szeptemberében új néven és új helyszínen kezdtük meg a tanévet. A csoport névadójának közösen Ada Lovelace-t választottuk, akit az első női programozóként tartanak számon, új helyszínünk pedig egy napfényes Falk Miksa utcai műterem-lakás. A 2015-ben 3-5 évesekkel indult csoportunk tagjai mára “iskolásodó” 6-8 évesek lettek, így a sok barangolás és játék mellett egyre többet foglalkozunk projektjeinkben az emberi testtel és a környezetünkkel. Így jött létre a “Kálmán testet ölt” projektünk, aminek a segítségével feltérképeztük az emberi testet és annak működését. Környezetünk megismerésére egy “geocaching” projekt keretén belül volt lehetőségünk, amit nem csak a gyerekek, de a tanárok is nagyon élveztek! A most indult évben a hangsúly olyan képességek és készségek fejlesztésén van, melyeknek köszönhetően a gyerekeink egyre összetettebb projekteket is meg tudnak majd valósítani."

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ajánlott életkor: 6,7,8,9
Budapest School - Ada Lovelace városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.