Budapest School - P10

Budapest School - P10

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Budapest School - P10 rendelkezésre álló információit!

Tanári csapatunk - divatosan szólva - meglehetősen diverz. A szó lehető legpozitívabb értelmében. Van nálunk egykori nyelviskola-alapító, tudományos doktor, családi napközi vezető, amerikai nyelvtanár, pszichológus, rendezvényszervező, drámapedagógus, zenész. Ma mind BPS tanárok vagyunk. Írtunk tanulmányokat, cikkeket, oktatási segédanyagokat gyakorlatilag minden oktatással kapcsolatos témában, megjártuk az összes létező formális és nem-formális oktatási színteret, aktívan részt vettünk a hazai civil életben, mint oktatási szakértők (is), és még hosszan sorolhatnánk. Persze mindezt sutba dobhatnánk, ha nem hinnénk egységesen abban, hogy az a tanulási folyamat, amibe szeptemberben belekezdtünk 40 gyerekkel és a szüleikkel nem szolgálná azt a célt, hogy a gyerekek 2040-ben boldogok legyenek.

A gyerekcsoportunk is szedett-vedett társaság. A szó lehető legpozitívabb értelmében, és legnagyobb szerencsénkre. Egyéniségek, kialakult és egyre határozottabban alakuló személyiséggel, érdeklődési körökkel, viselkedési mintázatokkal. Feladatunk nem az, hogy homogén masszává gyúrjuk őket, hanem hogy megszervezzük azt a fejlődési folyamatot, melynek során egyéni módon de a közösség erejével támogatva tudjuk a lehető legkedvezőbb lehetőségeket megadni számukra a kiteljesedéshez.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ajánlott életkor: 7,8,9,10,11,12

Budapest School - P10 városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.