Spektrum Projekt

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Spektrum Projekt rendelkezésre álló információit!

Egy gyermek önálló személyiséggel, sajátos motivációs rendszerrel és érdeklődési körrel rendelkezik. Élete minden pillanatában céltudatosan, a saját igényeinek megfelelő módon és ütemben ismerkedik a világgal. Tegyük fel, hogy létezik egy olyan közeg, ahol a tanulási folyamatnak ő maga a főszereplője. Miközben felnő, minden segítséget megkap ahhoz, hogy a kötelező ismeretanyag elsajátításán túl megismerje saját magát és az őt körülvevő világot. Empatikusan fordulnak felé, így ő maga is empatikus felnőtté válik. Sokszínű feladatokat kap, melyek megoldásával fejlett divergens gondolkodásra tesz szert. Társaival minden nap együtt dolgozik, ezáltal folyamatosan fejleszti társas és és kommunikációs képességeit.
Hiszünk abban, hogy egy ilyen támogató rendszerben felnövő generáció sokszínűsége nem fakul meg. Tagjai:nyitottak, rugalmasak és céltudatosak lesznek, tudatos, felelős, tettrekész felnőttekké válnak, helyes önismerettel rendelkeznek, egészség- és környezettudatos életvitelt folytatnak.
A Spektrum-Projektnek köszönhetően olyan generációt nevelünk, amelyben az emberek tudatában vannak saját erősségeiknek. Tudják, hogyan válhatnak sikeressé és mi teszi őket boldoggá.
Spektrum Projekt

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon - nincs információnk, add meg!
Spektrum-Projekt Alapítvány
18877984-2-13
16200230-10021639

Ajánlott életkor: 6,7,8,9
Spektrum Projekt városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.