KRES Magántanuló Központ

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a KRES Magántanuló Központ rendelkezésre álló információit!

Több éve gondolkodunk egy olyan rendszer létrehozásán, ami amellett, hogy képessé teszi magántanulóinkat a sikeres érettségi letételéhez, felkészíti őket a jövőbeli feladatokra, segít önmaguk és céljaik megismerésében. Elengedhetetlen hogy a gyerekek képesek legyenek meghatározni önmagukat ,valójában miben lelik örömüket, miben jók. A középiskolás évek nem kizárólag időtartamuk miatt töltenek be meghatározó szerepet a tanulók életében, ez a szakasz, amikor megalkotják saját fogalmaikat, véglegesedik a személyiségük.
A gyerekek hatással vannak egymásra, tanulnak egymástól, egy kirekesztő, ellenséges közeg negatív önképet alakíthat ki, bátortalanná, visszahúzódóvá tehet. Célunk, hogy vegyes korcsoportú kis létszámú osztályokban, létrehozzunk egy aktív, érdeklődő közösséget, ahol tévedni emberi dolog. Ha megfosztjuk a gyerekeket a tévedésre való képességtől, akkor a biztosat fogják választani és nem állnak elő eredeti ötletekkel, hiszen abban ott van a hibázás lehetősége. Óriási gondot okoz egy gyerek számára, ha nem tudja, hogy mit szeretne csinálni, ha nem leli örömét a számára meghatározott feladatokban.
KRES Magántanuló Központ

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal - nincs információnk, add meg!    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ajánlott életkor: 12,13,14,15,16,17,18
KRES Magántanuló Központ városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.