Gém Program Tanulócsoport

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Gém Program Tanulócsoport rendelkezésre álló információit!

A tanulócsoportunk magántanulókból szerveződik, szülői összefogással. A 2017/2018-as tanévben indítjuk első vegyes korosztályú csoportunkat. Olyan családok jelentkezését várjuk, ahol a következő tanévben az 1-7. osztályt kezdenék a gyerekek.
Tanulócsoportunkban kis létszámú, családias, nyugodt környezetet biztosítunk a tanulóknak. A gyermek, az élmény, a tapasztalat és a játék lenne a középpontban, ugyanakkor az önálló tanulás tanítása, az élethosszig tartó tanulás megszerettetése, az olvasás szeretete, az alapkészségek fejlesztése, a természetközeliség is fontos szerepet kapna.
A napi “iskolai” munkában projektfeladatok, önálló- és csoportmunka és a kooperatív technikák felváltva jelennének meg, rengeteg játékkal, sok kirándulással, sporttal és művészeti foglalkozással kiegészítve. Ezen felül a digitális média, programozás, társasjátékok, angol nyelv, egészséges életmód, tehetséggondozás stb. mind szerepelnének a napi programok között.
Biztosítjuk az iskolarendszerű, egész napos felügyeletet, de alsósoknál maga a “tanóra” napi 4 órát nem fogja meghaladni. A többi idő szabad vagy irányított játékkal, a saját érdeklődési körnek megfelelő egyéni projektekkel, személyes és/vagy csoportos tehetséggondozással, sporttal, zenével, pihenéssel, kirándulással, társasjátékozással telik.
Felsősöknél igény szerint oldanánk meg a gyermekek oktatását, amit szülőkkel és a betanító óraadó tanárainkkal közösen alakítunk ki. Segítséget kapnak személyükre szabott önálló és hatékony tanulás megtanulásában, helyszínt és eszközöket is biztosítva ehhez. Ha elakadnak a tananyagban, tanári segítséget kapnak. A 7. osztályosoknál elkezdjük a felvételire való felkészülést is. Ezen kívül a közösségi programok, projektek, csapatépítő foglalkozások, közös játék, kézműves foglalkozások, média szakkör is szerepelnének abban, amit kínálni tudunk nekik is, illetve a diákok felkészítést kapnak a félévi és év végi vizsgáikra is, amennyiben ezt igénylik a szülők.
A gyerekek tanítását és felügyeletét tanítók, pedagógiai asszisztensek és óraadó szakemberek látják el, alkalmanként szülői segítséggel.
Gém Program Tanulócsoport

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal - nincs információnk, add meg!    Email cím    Telefon

Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10,11,12,13
Gém Program Tanulócsoport városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.