Explorer Tanulócsoport

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Explorer Tanulócsoport rendelkezésre álló információit!

Az Explorer egy saját pedagógiai program és tanterv alapján működő korszerű tanulócsoport, ahol komoly hangsúlyt fektetünk a gyerekek mentális-, önismereti-, kritikai- fejlődésére, az együttműködési képesség kialakítására és közben igyekszünk hasznos tárgyi tudást adni.

Kapcsolatban állunk olyan, számunkra példa értékű iskolákkal és támogató szervezetekkel, mint az Alternatív Közgazdasági Gimnázium, a ReSuli tanulóközösségek hálózatot létrehozó Mars program magántanulói csoport, vagy az Alternatív és Magániskolák Egyesülete.

Pontosan tudjuk, hogy mit szeretnénk és a célunk az, hogy legyen Szegeden egy iskola, ahol a gyerekek azt tanulják, ami ahhoz szükséges, hogy boldoguljanak a mindennapokban és közben felkészüljenek a jövőre. Egy olyan jövőre ami ritkán volt bizonytalanabb, mint mostanában. Lépést kell tartanunk a technológiával, mert néhány éve minden tudás bárki számára azonnal rendelkezésre áll. Ez a felismerés nagyon fontos és olyan pedagógiai módszerek alkalmazására késztet bennünket, amik élménnyé teszik számukra a tanulást, mert minden gyerekben ott van a mérhetetlen tudás vágy, de versenyeznünk kell a figyelmükért.
Explorer Tanulócsoport

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ajánlott életkor: 6,7,8,9

Explorer Tanulócsoport városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.