Eleven Kids alternatív tanulócsoport

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Eleven Kids alternatív tanulócsoport rendelkezésre álló információit!

átfogó logikai gondolkodást fejlesztő, érzelmi-értelmi egyensúlyt tartó, tehetséget és lelket gondozó, “gondolk-oktatás”
a valóban gyerekközpontú szemlélettel nevelés,
a valóban személyre szabható differenciálás
a valódi tehetséggondozás,
a gyermeket központba helyező intenzív tanár-szülő segítő együttműködés,
a valóban stresszmentes környezet egy kis létszámú közösségben
valóban szakmailag magabiztos, kreatív, rugalmas, empatikus gondolkodású, pozitív életszemléletű tanítók, akik nem portfólióra és egyéb adminisztrációkra, hanem “csupán” a valódi TANÍTÓi
feladatokra koncentrálhatnak – önállóságukban kiteljesedve, szülőkkel támogatottan
az állami vizsgakövetelményeknek is megfelelő, de képességekhez illeszkedő oktatási tempó és tanulási eredmény.
Eleven Kids alternatív tanulócsoport

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ajánlott életkor: 6,7,8,9
a valóban gyerekközpontú szemlélettel nevelés,
a valóban személyre szabható differenciálás
a valódi tehetséggondozás,
a gyermeket központba helyező intenzív tanár-szülő segítő együttműködés,
a valóban stresszmentes környezet egy kis létszámú közösségben
Eleven Kids alternatív tanulócsoport városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.