Égigérő Fa magántanuló csoport Zugló

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Égigérő Fa magántanuló csoport Zugló rendelkezésre álló információit!

melyben a tanulók kis létszámú, max 16. csoportokban tanulnak, olyan kreatív módszerekkel vezetve, melyek megismerésüket és képességeiket is fejlesztik. Mikróiskolánkban, alsós és felsős bontásban, a hagyományos iskolai tananyagot követjük, és kiegészítjük olyan témákkal, melyek a gyerekek számára is érdekes.

Nincs csengetés és nem adunk jegyeket, nincs felmérés és dolgozat. Viszont a gyerekek megtanulják saját tudásukat, értéküket és képességeiket felmérni. Itt megtanuljuk tisztelni egymást, így lesz minden visszajelzésnek építő jellege, mely a gyerek egészséges fejlődését szolgálja.

A tanulás felfedezés, ahol játszva is lehet elsajátítani ismereteket. Figyelünk a hozzánk járó gyerekekre, bátorítjuk személyes érdeklődésüket és segítjük az életkoruknak megfelelő tanulási feladatokban való haladásban.

A nálunk tanuló gyerekeknek lehetőségük van minden szinten, szellemileg, lelkileg és testileg is fejlődni. A gyerekek érdeklődését és kíváncsiságát tápláljuk, szeretettel és odaadással vezetjük őket, hogy boldogan tanulhassanak, lelkileg kiegyensúlyozottak legyenek és egészséges Öntudatuk kialakuljon.
Égigérő Fa magántanuló csoport Zugló

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon

Ajánlott életkor: 6,7,8,9

Égigérő Fa magántanuló csoport Zugló városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.