Főnix Tanulócsoport

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Főnix Tanulócsoport rendelkezésre álló információit!

A Főnix tanulócsoportot olyan családok hozták létre, akiknek a szegedi Waldorf iskola, és korábbi osztályközösségük csalódást okozott.

Magántanulói csoportunk 6-12 éves (alsó tagozatos) gyermekek részvételével indult 2017 szeptemberétől, akiket általános iskolás éveik alatt kísérünk végig.

Célunk az volt, hogy a Waldorf Kerettantervet figyelembe véve, a gyermekek életkori sajátosságaikra alapozva, családias légkörben, játékos formában, szeretetben neveljük a gyerekeket, figyelembe véve a mai kor kihívásait.
Főnix Tanulócsoport

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon - nincs információnk, add meg!

Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10,11,12

Főnix Tanulócsoport városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.