Formabontó Iskola

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Formabontó Iskola rendelkezésre álló információit!

Gödi tanulócsoportunk első osztálya idén szeptemberben kezdte meg tanulmányait. A várva várt tanévkezdés óta jó hangulatban, a tanulás örömében telnek a hetek, hónapok. A gyerekek ismerkedtek önmagukkal, egymással, igazi kis csapattá kovácsolódtak. Elutaztak a Számkirály birodalmába, miközben az út során egyre több betűvel is „örök barátságot kötöttek”. Énekeltek, zenéltek mindennap. Elkezdték saját tapasztalatokon, kísérleteken keresztül felfedezni a körülöttük lévő világ természeti csodáit: készítettek vulkánt, szivárványt, ködöt, iránytűt, gesztenyéből mosószert és még számos izgalmas dolgot. Angolul tanultak még éneklés vagy diószedés közben is, és jólesően elfáradtak egy-egy aikidó foglalkozás vagy kinti szaladgálás után.
Formabontó Iskola

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal - nincs információnk, add meg!    Email cím    Telefon

Ajánlott életkor: 6,7,8
Formabontó Iskola városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.