Padlás

Padlás

Fejlesztő
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Padlás rendelkezésre álló információit!

A Padlás egy hely a tető alatt. Egy hely, ahol különböző szakemberek tevékenykednek egy fedél alatt, közös cél érdekében. Egy hely, ahol segítséget találsz. Egy hely, ahol jól érezheted magad. Egy hely, ahol játszhatsz, mindegy, hogy hány éves vagy. Várunk, gyere és fedezd fel a Padlást!
Alapozó torna
Egyéni komplex mozgásfejlesztés
ENGLISH FUN – Beszédközpontú angol nyelvklub ovisoknak!
Felzárkóztató foglalkozások kisiskolásoknak
Gerincferdülés gyógyító torna
Gyermekpszichológia
Logopédia
Német foglalkozások
Tanulástechnika tréning
Tartásjavító torna
Varázsdal foglalkozások óvodásoknak, kisiskolásoknak

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Alapozó torna
#alapozó, torna
Ajánlott életkor: 5,6,7
Gyermeked már elmúlt 5 éves, közeleg az iskolába járás kezdete, de te aggódsz, mert bizonyos területeken még nem érzed elég ügyesnek? Vagy gyermeked már iskolás és nehezen megy neki a tanulás? Hiába fektetitek bele a sok munkát, mégsem jönnek az eredmények? A háttérben gyakran az idegrendszer fejletlensége áll.
Egyéni komplex mozgásfejlesztés
#mozgásfejlesztés
Ajánlott életkor: 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
Magzati korunktól fogva mozgásfejlődésünk több összetevő harmónikus együttműködésének köszönhető. Minden reflexnek, minden mozdulatnak megvan a helye, ideje, és szerepe a fejlődésben. Végigélve a csecsemőkor elemi mozgásmintáit, például kúszás, mászás, megteremtődik az alapja a későbbi koordinált nagymozgásoknak, mikro motoros mozgásoknak, az idegrendszer harmonikus fejlődésének, ami előkésziti a ” jó” tanulást.
ENGLISH FUN – Beszédközpontú angol nyelvklub ovisoknak!
#angol, nyelvklub
Ajánlott életkor: 4,5,6
Játssz, mozogj, énekelj, és közben tanulj észrevétlenül angolul! Egy 8 alkalmas nyári kurzuson interaktív játékokon és feladatokon keresztül, vidáman ismerkedhetsz meg az angol nyelv alapjaival. Ha hazamész, tanítsd meg Apának és Anyának is, amit az órán hallottál!

Felzárkóztató foglalkozások kisiskolásoknak
#felzárkóztatás
Ajánlott életkor: 7,8,9,10
Azoknak a gyerekeknek és szüleiknek szeretnénk segítséget nyújtani, akiknek problémát jelent a tanulás, az iskolai magas követelmények teljesítése. Szeretnék megelőzni, hogy iskolai problémáik súlyosbodjanak, a hátrányuk évről évre növekedjen.
Gerincferdülés gyógyító torna
#gerincferdülés
Ajánlott életkor: 5,6,7,8,9,10,11,12
A scoliosis, hátgerincferdülés a gyermekek között nagy számban előforduló mozgásszervi rendszerbetegség. Háromdimenzióban érinti a gerinccsontozatot, izomzatot, kisizületeket. Előrehaladott állapotban a légző kapacitás csökkenése, a belső szervek kompressziója fordul elő, a szemmel látható testtartás hibák mellett.
Gyermekpszichológia
#pszichológia
Ajánlott életkor: 4,5,6,7,8,9,10
A gyermekekkel való pszichológiai foglalkozások alapja a stabil, biztonságot nyújtó kapcsolat, melyben gyermekünk egyre többet mutathat, oszthat meg érzéseiről, az őt érintő problémákról. Ebben az elfogadó, barátságos légkörben lerajzolhatja, eljátszhatja, elmondhatja, tárgyiasíthatja gondolatait, melyekkel így már sokkal könnyebb megküzdenie, mint egyedül, önmagában. Viselkedéseként értelmezzük jelzésként, ne büntetendő cselekedetként.

Logopédia
#logopédia
Ajánlott életkor: 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
Egyéni és csoportos logopédiai fejlesztőórák beszédhibák, afázia, azaz beszédtelenség, diszlexia, diszgráfia és diszkalkulia helyreállítására minden korosztálynak. A következőekben ezen témakörökről találhat egy hasznos összefoglalót, kérdezz-felelek formájában.
Német foglalkozások
#német
Ajánlott életkor: 4,5,6,7,8,9,10
Légy akár ovis, vagy sulis, nálunk játszva megtanulhatsz németül! Észre sem veszed majd, ahogy a játékos foglalkozások alatt repül az idő!
Tanulástechnika tréning
#tanulástechnika
Ajánlott életkor: 7,8,9,10,11,12,13,14
Nehezen áll neki a tanulásnak? Álmodozik helyette? Nem elég önálló? Hiába tudja otthon, a suliban nem emlékszik? A gyerekek által is könnyen betartható gyakorlati fogásokat tanulunk, hogy kevesebb idő alatt mélyebb tudást szerezhessenek, mint a már kialakított saját stratégiájukkal.

Tartásjavító torna
#tartás, torna
Ajánlott életkor: 7,8,9,10,11,12,13,14
Egészséges, egyenes tartású felnőttek gyermekekből lesznek. Gyermekekből, akik megélik és magukévá teszik a mozgás örömét és szabadságát. Nyugati típusú kultúránk mozgásszegény életmódot indukál, tevékenységeink nagy része előre irányuló tartást követel: írás, számítógép. Használjuk, de kevéssé támogatjuk gerincünket ebben a teherviselésben. A megfelelő izomfűző kialakításával a tartás kiegyenesedik, a járás könnyed lesz, karunk, lábunk szabadon mozog. Ehhez kívánok segítséget nyújtani játékos, könnyed gyakorlatokkal.
Varázsdal foglalkozások óvodásoknak, kisiskolásoknak
#képességfejlesztő, személyiségfejlesztő
Ajánlott életkor: 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9
Zenés, játékos, kreatív, készség-, képesség- és személyiségfejlesztő foglalkozás.

A Varázsdal foglalkozások lehetőséget, a Varázsdalok pedig a bennük megjelenő szimbólumok segítségével felületet biztosítanak egy-egy probléma kifejezésére, átdolgozására, elengedésére.
Padlás városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.