Tudásmosoly Tanulócsoport

Tudásmosoly Tanulócsoport

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Tudásmosoly Tanulócsoport rendelkezésre álló információit!

2017. szeptemberében indult tanulócsoportunk olyan gyerekeknek szól, akik magántanulók vagy azok szeretnének lenni, hogy személyre szabottan, gyermeki létük szükségleteinek megfelelően készüljenek fel a félévi és év végi vizsgáikra. Tanulócsoportunkban fontos az összetartozás erősítése, a jó csapatszellem kialakítása, hogy minden benne tanuló gyermek önbizalma épüljön. Fontos a tanulási képességeket fejlesztő testmozgás végzése, a szabad levegőn töltött minél több idő. Mindenkit szeretettel várunk szülői fórumainkon és minden kérdésre örömmel válaszolunk itt a csoportban.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Ajánlott életkor: 6,7,8,9,11
Tudásmosoly Tanulócsoport városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.