Tudásvár

Tudásvár

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Tudásvár rendelkezésre álló információit!

A Tudásvárban is a NAT követelményeit követjük, de kis létszámú (legfeljebb 10 fős) csoportban sajátítják el tanulóink a tananyagot - sok mozgással, zenével, játékkal és tapasztalással.

A tanítás nálunk is a fő tantárgyakra épül, mint számtan, magyar nyelv és irodalom, környezetismeret, ugyanakkor a környezettudatosság, a zene, a néptánc, az ének, a jóga, a szabadmozgás, a kirándulások, a rajzolás, a (népi) kézművesség, a mese, a bábozás, az együttműködés, a kommunikáció, az egészséges életmód és a gasztronómia éppoly fontosak... Mindezek mellett felső tagozatban pedig a tanulásmódszertanra is külön hangsúlyt fektetünk.

Ezeket a területeket egytől egyig olyan emberek tanítják, mutatják meg, adják át a gyerekeknek, akik szívből csinálják, amit csinálnak. Erre bizonyíték az is, hogy van egy önkéntes programunk. Azok a pedagógusaink, akik ehhez csatlakoztak, munkájukkal, idejüket nem sajnálva járulnak hozzá a Tudásvár programjának sikeréhez, szeretnének átadni a gyerekeknek abból az életérzésből, amivel ők rendelkeznek saját területük kapcsán.
A nálunk tanítók kis csapata folyamatosan bővül, jelenleg tízen teszünk nap, mint nap azért, hogy programunkat megvalósítsuk.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Ajánlott életkor: 6,7,8,9,11

Tudásvár városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.