Csillebérci Cseperedő Óvoda

Csillebérci Cseperedő Óvoda

Óvoda
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Csillebérci Cseperedő Óvoda rendelkezésre álló információit!

A nevelés teljesen leegyszerűsítve nem más, mint egy már kialakult személyiség hatása egy még fejlődésben levő gyermeki személyiségre. Fontosnak tartottuk ezért, hogy a különböző pedagógus egyéniségek törekvéseit közös alapelvek megalkotásával hangoljuk össze. Ezek a következők:

Derűs, kiegyensúlyozott, elfogadó légkör várja a gyerekeket, hogy örömmel jöjjenek az óvodába. Az óvoda felnőttjei éreztetik a gyerekekkel, hogy fontosak számukra, itt biztonságban vannak, rájuk számíthatnak.
Igyekszünk minél több programot, tevékenységi lehetőséget biztosítani a gyerekeknek, hogy élményekben gazdagok legyenek.
A gyermekkor fő tevékenységi formáját a játékot, minden körülmények között tiszteletben tartjuk, és ezen keresztül valósítjuk meg a fejlesztési feladatokat.
Az iskolai életmódra való felkészítés minőségét nagyon fontosnak tartjuk és állandó önképzéssel, új módszerek elsajátításával folyamatosan javítjuk.
Óvjuk a gyerekeket a túlterheléstől, a túlzásoktól.
Pedagógiai munkánkban világnézetileg semlegesek vagyunk.

Az óvoda helyi nevelési programja
Mottó: -Minden tett legyen a szerető cselekedet forrása-

Programunk célja, hogy a totyogó csoportban 2-4 év között, és a cseperedő csoportban 5-7 éves kor között, biztosítsuk gyermekeink harmonikus személyiségfejlődését. Testi – értelmi képességeiket, érzelmi – szociális tulajdonságaikat tudatosan alakítva biztosítjuk az iskolai életmódra való sikeres felkészülést.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon
Csillebérci Cseperedő Alapítvány
18257977-1-43
11100908-18257977-10000001

Csillebérci Cseperedő Óvoda városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.