Meseország Családi Napközi

Meseország Családi Napközi

Óvoda
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Meseország Családi Napközi rendelkezésre álló információit!

Szeretnénk, hogy a gyerekek a családi napközinket a második otthonuknak tekintsék, hiszen mi olyanok vagyunk, mint egy jól működő NAGY CSALÁD.

2007 tavaszán nyitottuk meg elsőként Dunaharasztin a Meseország családi napközit. Saját családi házunkban alakítottuk ki a csoportszobákat, ahol a korosztályoknak megfelelő játékok várják a gyerekeket. (babakonyha, kisházikó, készségfejlesztő játékok)

A kerti játszótér egy 800 m2-es kertben helyezkedik el, ahol a gyerekeknek lehetőségük van hintázni, homokozni, csúszdázni, motorozni, rajzolni, az óriási rajztáblánkon, vagy akár felmászhatnak, bemehetnek a kalózvárba, illetve becsengethetnek a mesebeli házikó ajtaján. A kertben van még egy elkerített halastó, és madáretető is, így a gyerekek meg tudják etetni a madarakat, halakat és Benőt, a teknősbékát.

Jó idő esetén az ugrálóvárban ugrálhatnak. Igyekszünk minél több időt tölteni a szabad levegőn, és ha tehetjük, tavasztól őszig a teraszon étkezünk.

Kis létszámunk miatt maximálisan figyelembe vesszük a gyerekek igényeit, differenciált foglalkozást biztosítunk. A gyerekekkel szakképzett gondozóink foglalkoznak, illetve minden pénteken pedagógus vezetésével zenés foglalkozást tartunk.

Új fakultatív programunk: Minden héten, amikor jó idő van a gyerekeknek lehetőségük van pónilovaglásra, és lovaskocsikázásra.

Rendszeresen készítünk fényképeket a mindennapjainkról, amiket folyamatosan megtekinthettek a galériánkban.

Szeretettel várjuk a gyerekeket másfél éves kortól!
Családi napközi

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Családi napközi
#családi napközi
Ajánlott életkor: 3,4,5,6,7
Meseország Családi Napközi városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.