Kinderzentrum Óvoda

Kinderzentrum Óvoda

Óvoda
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Kinderzentrum Óvoda rendelkezésre álló információit!

Óvodás program

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal - nincs információnk, add meg!    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon

Óvodás program
#óvoda
Ajánlott életkor: 3,4,5,6
3-tól 6éves korig várjuk gyermekedet óvodás csoportjainkban. Óvodás csoportjainkban különösen törekszünk a gyermekben rejlő lehetőségek kiteljesítésére, a gyermek egész személyiségfejlődésére figyelve. Minden gyermeket a saját szintjéről fejlesztünk az általa elérhető legmagasabb szintre, játékos, szeretetteljes odafigyeléssel.

Olyan környezetet biztosítunk a gyermekek számára, melyben jól érzik magukat, így ösztönözve kíváncsiságukat, tanulni vágyásukat. A tanulás fontos forrása a tapasztalás, a problémamegoldás, valamint a felfedezés személyes élménye. Az óvodai kötelező anyagon túl, sokszínű és sokszintű, a mindennapi élet során jól alkalmazható ismereteket is átadnak a gyermekeknek pedagógusaink.
A családias környezettel elősegítjük az óvodások sokoldalú és harmonikus fejlődését, de ugyanakkor figyelembe vesszük a gyermekek fejlődésének eltérő ütemét. A kisgyermekek számára a családias környezet megnyugtató, szocializációjuk felgyorsul. Lehetőséget biztosítunk a gyerekeknek mindent kipróbálni, gyakorolni. Fontos, hogy átéljék a felfedezés örömét. A gyerekek a nyelveket is így sajátítják el játék és tevékenységek közben.

A bölcsődés és óvodás gyerekek néhány foglalkozáson keverednek. Tapasztalataink szerint ez fejleszti a kisebbeket, és a nagyobbak felelősségtudata hamarabb kialakul. Nálunk nincsenek zárt ajtók.
Kinderzentrum Óvoda városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.