ApróTalpak

ApróTalpak

Óvoda
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a ApróTalpak rendelkezésre álló információit!

Szeretettel várunk minden óvodás és bölcsődés korú gyerkőcöt Káposztásmegyerre (Újpestre), az Apró Talpak angol-magyar bölcsődébe és óvodába, ahol barátságos, szerető környezet és számos fakultatív program vár minden odalátogatót.
Zenés, mozgásos, kül- és beltéri programokkal színesítjük a bölcsődei, óvodai napokat, izgalmas és emlékezetes élményeket szerezve minden apró talpúnak. Jó hangulatú, vidám közösségünk mindig szívesen fogadja az új, mosolygós arcokat. A közös programokon, az együtt töltött idővel, az egymástól szerzett tapasztalatokkal minden lurkó egy életvidám, energikus kis csapat részévé válhat.
Bölcsöde
Óvoda

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Bölcsöde
#bölcsöde
Ajánlott életkor: 1,2
Bölcsődénkben a heti 5 napos ellátás mellett, igény szerint 2 , 3 és 4 egész vagy félnapos napos ellátás is választható.
Bölcsinkbe szeretettel várjuk azon szülők gyermekeit, akik szeretnék, hogy gyermekük két nyelven nevelő, családias, mosolygós, lelki biztonságot nyújtó, szakképzett pedagógusokkal töltsék mindennapjaikat. A felvétel folyamatos a szabad férőhelyek függvényében.
Vidám hangulatban 1 éves kortól helyettesítjük a szülői gondoskodást minden hétköznap.
Az Apró Talpak bölcsiben igyekeztünk a gyerekek számára biztonságos, esztétikus, kedves környezetet kialakítani. Célunk, hogy a gyerekek bölcsődei élete során fejlesszük önbizalmukat, tágítsuk érdeklődési körüket és minél több sikerélményben részesítsük őket.
#óvoda
Ajánlott életkor: 3,4,5,6
Óvodánkba szeretettel várjuk 3 éves kortól iskolás korig a gyermekeket.
Gyermekük két nyelven nevelő, családias, mosolygós, lelki biztonságot nyújtó szakképzett óvópedagógusokkal töltik a mindennapjaikat. Az óvodai csoportokba a szabad helyek figyelembevételével a felvétel folyamatos.
Kisebb létszámmal működünk, mint a klasszikus óvodai csoportok.
EZ lehetővé teszi, hogy figyelembe vegyük az egyéni életkori sajátosságokat. Fontos feladatnak tartjuk a világ megismertetését, a kommunikáció és a gyermekek személyiségének fejlesztését, egyéni, differenciált érzelmi, értelmi és testi képességeik, készségeik kibontakoztatását.
ApróTalpak városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.