Gyermekbolygó Magánóvoda

Gyermekbolygó Magánóvoda

Óvoda
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Gyermekbolygó Magánóvoda rendelkezésre álló információit!

ntézményünket 2011- ben alapítottuk. Két, kis létszámú óvodai és egy bölcsődei csoportban fogadjuk a gyermekeket. Óvodánk közel 200 négyzetméteren 3 csoportszobával, egy speciális fejlesztő foglalkoztatóval és két tornateremmel várja a gyermekeket.

A kertben fajátszótér, homokozó áll rendelkezésre. Minden csoportban szakképzett óvodapedagógusok, kisgyermekgondozók vannak a gyermekekkel, a fejlesztő foglalkozásokat fejlesztő pedagógus illetve logopédus tartja. Az intézmény minden dolgozója a korlátlan elfogadás és a személyközpontú pedagógia elkötelezett híve.

Rendelkezünk a megfelelő szaktudással és lelkesedéssel ahhoz, hogy a gyermekeknek életük legszenzitívebb időszakában minden tudást megadva, képességeiket maximálisan kiaknázva felkészítsük Őket az iskola elvárásaira.

Mindezt nagyon sok játékkal ötvözve, egyéniségük, személyiségük tiszteletben tartásával meghagyva nekik a rácsodálkozás, felfedezés élményét és a játék örömét egy elfogadó, szeretetteljes környezetben.

Nem utolsó sorban talán furcsán hangzik egy óvoda nyitólapján (mert elvileg evidens kellene hogy legyen…) de úgy gondoljuk fontos hogy kimondjuk: mi szeretjük a Gyerekeket! Az intézmény minden dolgozója azért választotta szakmáját, mert szereti a gyermekeket, szeret velük lenni, velük foglalkozni!
Gyermekfejlesztő
Magánbölcsöde
Magánóvoda

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Gyermekfejlesztő
#fejlesztő
Ajánlott életkor:
Magánbölcsöde
#bölcsöde
Ajánlott életkor: 1,2
Magánóvoda
#óvoda
Ajánlott életkor: 3,4,5,6

Gyermekbolygó Magánóvoda városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.