Gyermekkert Alapítványi Óvoda

Gyermekkert Alapítványi Óvoda

Óvoda
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Gyermekkert Alapítványi Óvoda rendelkezésre álló információit!

Családias jellegű , kicsi óvodát szeretne megismerni, ahol tágas környezetben kevés gyermeket nevelünk.

Olyan óvodát keres, ahol a gyerekek boldogan töltik el óvodás éveiket és érzelmi biztonságban, érési ütemük követése mellett sokirányú személyiség fejlesztés történik.

Olyan óvodát keres, ahol fontos a pedagógusok-szülők, szülők-szülők közötti baráti kapcsolat, amelyet összeköt a "mindenki a gyerekekért" alapelv.
Óvoda

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon
Gyermekkert Személyiségfejlesztő Óvoda Alapítvány
18540752-1-09

#óvoda
Ajánlott életkor: 3,4,5,6
Hisszük, hogy nem az „életre nevelünk, hanem élünk' és nem csak az a fontos, hogy mit, hanem az is, hogy hogyan.
- Családias légkörben két csoportban, tágas térben szoros érzelmi kapcsolatban.
- Saját Nevelési Programmal, amelynek kiemelt területei az érzelmi nevelés, a mozgásfejlesztés amelyek az összes nevelési területet áthatják.
- Számunkra a nevelés legoptimálisabb színtere a játék, amelyhez szervesen kapcsolódik a tanulási folyamat, az egyéni képességfejlesztés, figyelve a gyermek saját érési ütemére.
- A gyerekek tapasztalatot szereznek és megismerkednek a környező világ természeti és matematikai jelenségeivel.
- Mozgásuk fejlődik: változatos testi nevelés során, tartásjavító tornán,gyermek jógán zenés játékos tornán.
- Művészeti nevelés keretében: ismerkednek énekes játékokkal, néptánccal, néphagyományokkal, zeneóvodai foglalkozáson vesznek részt. Minden nap lehetőségük van ismerkedni változatos kézműves tevékenységekkel (pl. festés, varrás, szövés, agyagozás stb..)
- Anyanyelvi nevelés: keretében mindennap hallgatnak mesét, szervezünk számukra báb- dráma játék foglalkozásokat. Kiemelten fontos a kommunikáció és a metakommunikáció.

- Angol nyelvet játékos formában ismerik meg.
játékok keretében célunk az angol nyelv megszerettetése.
Gyermekkert Alapítványi Óvoda városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.