Hill-top Tanoda

Hill-top Tanoda

Óvoda
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Hill-top Tanoda rendelkezésre álló információit!

A Hill-top Tanoda várja az 1-6 éves gyermekeket! Környezeti nevelés, mozgásfejlesztés, zenebölcsi, kézműveskedés, magyar-angol nyelvi program színesíti a nálunk töltött időt. Budán, a Széchenyi-hegy tetején, gyönyörű környezetben, igényesen berendezett villaépületben fogadjuk a gyermekeket. A napközbeni gyermekfelügyelet kiscsoportos ellátási forma, melynél minden gyermek kiemelt figyelmet, szerető gondoskodást kap. Így könnyebb a beilleszkedés, rövidebb a beszoktatási idő, kevesebb a betegség, s teljesíthetők az egyéni igények. Minden kisgyerek ezt érdemelné!
Bölcsöde
Óvoda

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Bölcsöde
#bölcsöde
Ajánlott életkor: 1,2
#óvoda
Ajánlott életkor: 3,4,5,6
Hill-top Tanoda városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.